Évek óta nem látott szélerőmű-fejlesztési programot indít a kormány Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter szerint. A cél legalább 700 megawattnyi új kapacitás kiépítése. Augusztus 31-én új szélerőmű-pályázatot hirdet a…