Országossá duzzadt a „Vágatlan május”– egyre több városban él a gyep

    Május elején Gajdos László környezetvédelmi miniszter intézett felhívást az országhoz, amiben azt kérte, minél többen csatlakozzanak a Vágatlan május akcióhoz. Ennek lényege, hogy egy hónapon keresztül nem kaszálják le a…

    Vágatlan május – egy hónap a beporzókért

    Egy kihívás, amit a lusták is szeretni fognak: egyszerűen ne nyírja le a füvet egy hónapig!