Május elején Gajdos László környezetvédelmi miniszter intézett felhívást az országhoz, amiben azt kérte, minél többen csatlakozzanak a Vágatlan május akcióhoz. Ennek lényege, hogy egy hónapon keresztül nem kaszálják le a…
Egy kihívás, amit a lusták is szeretni fognak: egyszerűen ne nyírja le a füvet egy hónapig!